مقالات

آیا در دوران بارداری می‌توان واکسن زد؟ کدام واکسن‌ها در این دوران مجاز و کدام ممنوع هستند؟ در این مطلب اطلاعات کاملی در این خصوص ارائه شده است. پس مطالعه آن را از دست ندهید.

هورمون ریلکسین چیست و چه نقشی را در بارداری ایفا می‌کند؟ چنانچه به دنبال کسب اطلاعاتی درباره این هورمون جالب هستید، مطالعه این مطلب پیشنهاد خوبی برای شما است.

یکی از اقداماتی که والدینی که قصد فرزندآوری دارند باید انجام دهند، برآورد کردن هزینه‌های نوزاد است. یک سال اول معمولا شامل هزینه‌های زیادی است که باید آنها را در نظر گرفت. حال می‌خواهیم بدانیم هزینه‌های نوزاد در سال اول چقدر است؟ این هزینه‌ها شامل چه مواردی هستند؟ آیا راهی برای کاهش آنها وجود دارد؟ چنانچه این موضوع دغدغه شما نیز هست، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید

آیا می‌خواهید بچه دار شوید و به دنبال کسب اطلاعاتی درباره هزینه‌های دوران بارداری هستید؟ برای محاسبه هزینه‌های دوران بارداری باید چه مواردی را در نظر گرفت؟ چگونه می‌توان این هزینه‌ها را کاهش داد؟ در این مطلب مختصر و مفید با ما همراه باشید تا تمام اطلاعات مورد نیاز در این زمینه را به دست آورید. 

آیا قصد بچه‌دار شدن دارید و می‌خواهید برآوردی از هزینه‌های قبل از باردایر داشته باشید؟ آیا می‌دانید این هزینه‌ها شامل چه مواردی می‌شوند؟ بهترین زمان برای برنامه ریزی مالی برای بچه‌دار شدن چه موقع است؟ در این مطلب مختصر و مفید با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم در این خصوص را به دست آورید.

آیا قصد فرزند دار شدن دارید و به دنبال کسب اطلاعاتی درباره شرایط مالی لازم برای بچه‌دار شدن هستید؟ چرا در نظر گرفتن وضعیت مالی برای بچه‌دار شدن مهم است؟ چطور بفهمیم شرایط مالی لازم برای انجام این کار را داریم؟ در این مطلب مفید و جامع تمام اطلاعات لازم در این خصوص در اختیارتان قرار داده شده است. پس تا انتهای آن را مطالعه کنید تا به پاسخ سوالات خود برسید.

کدام باورها درباره حاملگی اشتباه هستند؟ اصلا ریشه این باورها و خرافات از کجا منشاء گرفته است؟ چگونه می‌توان فهمید که کدام باورها درست هستند و کدام غلط؟ چنانچه دانستن جواب این سوالات برایتان جالب است، در این مطلب همراه ما باشید. 

ورزش کگل میتواند به جلوگیری یا کنترل بی اختیاری ادرار و سایر مشکلات کف لگن کمک کند و با عث تقویت عضلات کف لگن شود این عضلات از رحم، مثانه روده بزرگ و کوچک حمایت میکند.

بیماری مولتیپل اسکلروزیس یا MS یک بیماری خود ایمنی است که مغز و نخاع و سیستم عصبی مرکزی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. زنان بیشتر از مردان دچار این بیماری می‌شوند. طبق اعلام انجمن ام اس، زنان تقریبا سه برابر بیشتر از مردان مستعد ابتلا به ام اس هستند. این بیماری می‌تواند علائمی خاص زنان داشته باشد اما زنان و مردان در بیشتر علائم ام اس با هم مشترک هستند.

اگر تصمیم دارید باردار شوید و می خواهید مادر شوید بسیار عالیست. به شما تبریک می گوییم. اما پیش از آن باید یک یا دوماه صبر کنید. برای داشتن یک دوره بارداری سالم و داشتن فرزندی سالم، مسایل مهمی وجود دارند که پیش از بارداری باید به آنها توجه کنید.